שירות 24 שעות ביממה

איתור נזילות

באילו אמצעים ניתן לאתר נזילות?

איתור נזילה על ידי מצלמה תרמית
FLIR E76

איתור נזילה על ידי חיישן גז
TROTEC

מי מאיתנו לא חווה את הרגע הזה: מזהים פירורים לבנים על הרצפה, מרימים את הראש ומזהים רטיבות בתקרה. לא קרה לכם? זכיתם. אבל מה שבטוח – בוודאות הייתם עדים למקרה אחר של נזילה ברחבי הבית. כאשר יש נזילה, מצטברת לחות ורטיבות בקיר, שמחלחלת לשכבת הצבע החיצונית ואז מפתחת עובש שחור ורעיל. לא קראתם לאיש מקצוע ל-איתור נזילות ולא טיפלתם בזמן? עליכם לעזוב מיד את הבית עד שתיפתר הבעיה. איך מזהים נזילה, מה עושים ואיך מבררים – הכל פה.

 

איתור נזילה על ידי מצלמה תרמית

איך נראה איתור נזילות מים?

איתור נזילות אינו דבר מורכב וכיום יש כלים מתקדמים לאיתור של נזילה, כמו מצלה תרמית מיוחדת או שימוש בגז. נזילה בקיר מאד קל לזהות. לא משנה מה גוון הקירף עם זיהיתם פתאום "כתם" כהה יותר של צבע על הקיר – גשו אליו והרגישו אותו. אם הוא לח יש לכם נזילה. כעת עליכם למצוא את שובל המים. במידה ולא מצאתם. סמנו את אזור הנזילה.

כאשר יש לנו נזילה בשירותים אבל רק הרצפה רטובה, הורידו את המים. אם הנזילה לא החמירה, ככל הנראה מדובר בצנרת אחרת שלא קשורה לצנרת של ביתכם. איתור של נזילה בברז קל מאוד לזהות, רק צריך לעקוב אחר זרימת המים וכך תמצאו את מקור הבעיה. כן, גם כשמדובר בסיפון.

 

איתור נזילה על ידי גז
איתור נזילה על ידי גז

איש מקצוע ל- איתור נזילות

השלב הבא הוא ללא ספק להתקשר ל- אינסטלטור מקצועי ואמין. כדי לטפל בבעיה שלכם, ייתכן וצריך לנתק למשך הטיפול את אספקת המים מהדירה ולא כל אחד יודע היכן נמצא הברז הראשי של הדירה שלו. איתור נזילות מים היא חלק מרכזי מיסודות המקצוע של האינסטלטור. ככל הנראה, כל אינסטלטור שתמצאו באינטרנט או באנשי הקשר שלכם יידע כיצד להתמודד עם בעיה זו. לאינסטלטור יש בארגז הכלים ציוד מיוחד לזיהוי נזילות וכלים שונים כדי לטפל באלו.

 

מה חשוב לבדוק לפני?

כאשר אתם קובעים שעה עם אינסטלטור, ודאו שלפני כן וידאתם את מחיר העבודה הצפוי ושהוא בהתאם למחירי השוק. ככל הנראה מדובר בבעל מלאכה אמין והגון אך חשוב לשמור על עצמינו ועל ממונינו גם כשמתמודדים עם בעיות שכאלה. לאחר שאותרה הנזילה והאינטסלטור טיפל במקור הבעיה ודאו שאזורי הרטיבות בקיר מקולפים ומנוקים. זה השלב הראשון בטיפול האסתטי.

קרתה לכם נזילה בבית? מומזנים לפנות לבן האינסטלטור לקבלת הערכה וייעוץ טלפוני חינם!ת