שירות 24 שעות ביממה

פתיחת סתימה בכיור

שירות 24 שעות | הגעה עד 25 דקות

לא משנה עם מי תדברו על בעיות הקשורות לאינסטלציה, כולם בשלב כזה או אחר הזמינו אינסטלטור בשביל פתיחת סתימה בכיור. בגלל כל הכלים שמצטברים בו, פתח הניקוז שלו יכול להיסתם בגלל שאריו תאוכל. גם אם תמקמו מסנן אשפה מעל אותו הפתח, עדיין זה לא מונע לחלוטין חדירה של פסולת. אפשר לנסות להתגבר על הבעיה בכוחות עצמנו עם פלומבה או חומר ממיס מסוכן כזה או אחר. לעיתים, הסתימה יכולה להיות רצינית יוצר מכמה פיסות אשפה. אל תסתבכו, הזמינו איש מקצוע.

 

ממה נגרמת סתימה בכיור?

כמו שאמרנו בהתחלה, סתימה בכיור יכולה להיווצר בעיקר בגלל פסולת שאנו משליכים לכיור עם כלי המטבח שלנו. ובמקלחת זה יכול לקרות בגלל פסולת שונה שנופלת בין חריצי פתח הניקוז. סיבה נוספת יכולה להיות בעיה בצנרת הבניין\הבית, שעוברת בה אשפה שונה או שעולה בה לכלוך מהצנרת הראשית שעוברת בסביבת הבית. כשזה מגיע לחדר השירותים, אם נשליך חומרים שלא מתכלים במהירות כמו נייר טואלט, הם יכולים להיתקע בצנרת בדרך לנקודת השפך וגם ליצור סתימה וגם נזילה. המצריכה טיפול של בעל מקצוע מומחה. בן האינסטלטור נותן שירות של אינסטלטור בפתח תקווה ובכל איזור המרכז והשרון, מוזמנים להתקשר בכל עת לייעוץ חינם.

 

תמונה של פתיחת סתימה בכיור

 

 

פתיחת סתימה בכיור – מה עושים?

בתור התחלה, בדקו אם אתם יכולים להשתמש בפומפה ולנסות לשאוב את לכלוך והפסולת לתוך הכיור. כדי שהפומפה תעבוד בצורה מיטבית משטח הכיור חייב להיות שטוח וליצור ואקום. רק כך תתאפשר פתיחת סתימה בכיור. במידה ויש סתימה בכיור המקלחת, פומפה בדרך כלל לא תוכל להתאים שם בגלל ממדיו. לאינסטלטור יש כלי שדומה לפומפה, אך בעל קערת גומי צרה יותר ומשאבה קטנה שיונקת את האוויר החוצה. במידה ואלו לא עובדים, ישנם חומרים מיוחדים שניתן ליצוק בפתח הניקוז, ליצוק מעליהם מים רותחים ולתת להם לפעול, להמיס את הפסולת ולפתוח את ה- סתימה שנוצרה בכיור.

 

אינסטלטור לפתיחת סתימה שנוצרה בכיור

במידה ואנכם בטוחים לגבי חומרת הסתימה שיש לכם בכיור, אל תהססו וקראו ל- בן האינסטלטור. בן נותן כבר מעל עשור שירות של אינסטלציה ופתיחת סתימות במקצועיות ואמינות. חשוב לנסות ולהתמצא בבעיות הבית ובפתרונות האפשריים, אך שימוש שגוי בכימיקלים כדי לפתוח סתימות כיור יכול להיות הרסני. שמרו על עצמכם, שמרו על הבית ובמידה והזמנתם אינסטלטור והתבוננו בדרכי העבודה שלו. עז אז, השתמשו בכיור חלופי שקיים בבית.